LOVEKINI Beachwear

LOVEKINI tasarımlarının kumaş ve materyalleri İtalya ve Fransa’nın çeşitli şehirlerinden özenle seçilerek İstanbul’daki LOVEKINI Bikini Laboratuvarı’nda deneysel çalışmaların titizliğinde adeta moleküllerin birbirleriyle eşsiz uyumu düşünülerek alanında önde gelen ustalar tarafından özel bir işçilikle üretiliyor. Doğanın muhteşem element renklerinden bilimsel gerçeklik ile yararlanan LOVEKINI, tasarımlarında herkesten farklı ve eşsiz renkler sunuyor.

LOVEKINI, sunumunu ve ilhamını bir balerinin zarafetinden ve bir bale temsilinin büyüsünden alırken bu estetiği bir akademisyenin titiz, muntazam ve detaycı çalışmasıyla birleştirerek lüks ve eşsiz bir deneyim vadediyor. Mayo, bikini ve tuniklerinde şifon çiçek işlemelerinin öne çıktığı koleksiyon, kişiye özel tasarlanmış LOVEKINI keselerinde sunuluyor.

Detaylardaki mükemmellik, kusursuz işçilik ve kişilik sahibi tasarımlarıyla dikkat çeken LOVEKINI tüm ilgiyi üzerine çekerken aynı zamanda maksimum kullanışlılık sunuyor. Plaj modasına yeni bir boyut getiren LOVEKINI, kaliteden asla ödün vermeyen ve özel ürünlerden hoşlanan kişilere hitap ediyor.